Mój salon poleca kupno peruk syntetycznych i naturalnych. Dobierzemy perukę do kształtu twarzy oraz gwarantujemy pełną gamę kolorów do wyboru.
Realizujemy zlecenia na kupno peruk przez Narodowy Fundusz Zdrowie. Proponujemy także miejscowe uzupełnienia włosów metodą Fibre-Net (tj. siateczką uzupełniającą).
Gwarantujemy pełną dyskrecję.

W Sprzedaży mamy treski RACOON CLIX .
Połączenie delikatnej mini treski z ultralekką  spinką i najwyższej jakości włosami naturalnymi. idealny sposób na przedłużenie i zagęszczenie włosów,
w kilka chwil bez pomocy fryzjera. Treskę można zakładać , zdejmować w zależności od potrzeb. Racoon Klix przypinamy do naszych własnych włosów.
Włosy można kręcić na wałki ,lokówki , prostować a także malować.

Pielęgnacja Peruk Syntetycznych. Do 3 litrów wody o temp. max.25* dodać 1,5 nakrętki szamponu zwykłego(bez odżywki),i zanurzyć perukę, na 15 min.,co jakiś czas ugnieść.Po wyjęciu ,perukę delikatnie odcisnąć i wypłukać pod letnią bieżącą wodą, odcisnąć nadmiar wody,i osuszyć delikatnie uciskając w ręczniku.

Osuszoną perukę roztrząsnąć i ułożyć palcami,włożyć na stojaczek, ,  pozostawić do wysuszenia w temperaturze pokojowej. Po wyschnięciu wyszczotkować i ułożyć palcami.   UWAGA- włosów kręconych nie szczotkujemy, układamy tylko palcami.

-Nie czesać mokrych włosów
-Nie czesać kręconych włosów
-Nie stosować suszarek i lokówek
-Nie kręcić na wałki
-Unikać wysokich temperatur ( sauna, solarium)

 

Uwaga ! Uwaga!

Mój salon prowadzi akcję  „Włosy dla chorych dzieci na nowotwór”

Jeśli macie  włosy dłuższe niż 25 cm  (kita) serdecznie proszę o pomoc . Osoba która oddaje włosy na ten szczytny cel otrzymuje  strzyżenie gratis . .  Zapraszam do zmiany swojego wizerunku,pamiętajmy że  to włosy , one wciąż rosną są magicznym dodatkiem naszej urody.  W imieniu chorych na  raka dziękuje ze chcecie tą magią się podzielić. . Pozdrawiam serdecznie   Czyzykowska Beata.